עיסויים מומלצים

עיסוי ארוטי - מה זה אומר באמת ?

עיסוי ארוטי

לעיסוי אירוטי היסטוריה ארוכה בתרבויות המזרח וגם במערב. בעוד שעיסוי טנטרי נבע ממסורות רוחניות מזרחיות ומפילוסופיה היינו יכולים לדבר שעות על גבי שעות, יהיה זה סקרן לדעת שאפילו לפני מאות שנים רבות, כשכל דבר מיני או ארוטי נחשב לטאבו במערב, מה שמכונה ' היסטריה נשית ', מחלת נשים כרונית באותם הימים, טופלה בעיסוי אירוטי. מטרת הטיפול הטיפולי כאמור הייתה להביא מטופלת לאורגזמה או ליתר דיוק ל"פרוקסיזמה היסטרית "כפי שהיו מכנים אותה אז. מאוחר יותר הרופאים היו מודים כי הפרעה נשית כזו עשויה לנבוע מאי שביעות הרצון המינית המתמדת, אולם הם עדיין היו מכחישים שיש משהו מיני בטיפול בו השתמשו.

כיום כאשר כמעט שום דבר אינו טאבו בכל מה שקשור למשחק מקדים מיני, טכניקות וסיפוק, עיסוי אירוטי הוא עדיין לא פרקטיקה פופולרית מאוד ומלאה במסתורין, דעות קדומות ואי-בהירות, ועשויות לקבל פרשנויות שונות. פיטר הגר מציע גם פרשנות משלו לעיסוי האירוטי או החושני . בין אם מדובר בעיסוי גוף מלא ובין אם בעיסוי באברי המין נראה כי המיקוד מושם על סגידה ליופיים של גופות נשים או גברים והצגת תגובתם המענגת לטכניקות עיסוי מומחיות כמשהו טבעי מאוד וכמעט קדוש. לעיתים קרובות לא שחרור מיני הוא מוקד העיסוי הארוטי, אלא התעוררות הרגישות, גירוי הליבידו, הרגיעה האולטימטיבית והשגת הרמוניה עם גופו והעצמי הפנימי.

אפילו ההגדרות של מפגשי עיסוי משתנות מאוד מפרק לפרק. זה יכול להיות חדר מלון נוח שבו הצוות המיומן במיוחד מוכן לספק את הצרכים האינטימיים ביותר שלכם. לפעמים זה נר עמום ונר ומלא בחדר ניחוחות מרגיע ונעים של מעסה שבו כל המניפולציות הגופניות המעוררות הולכות להתרחש ופעמים אחרות זה יכול להיות איזשהו מיקום אקזוטי בחוץ באחד האיים הטרופיים שמתחת לשמיים הכחולים, בין מרשרש בעדינות ברוח הדקלים החמימה וברקע נשמעים שירי ציפורים. מדי פעם המצלמה תתמקד רק בידיים של מעסה שמלטפות ומתעלסות עם גופו של האדם המקבל, ופעמים אחרות המעסה תהיה חשופת חזה או עירומה לחלוטין כדי להעצים את התחושות או להשתמש בגופה ככלי לגוף אל גוף. גם עיסוי גוף. מה שזה לא יהיה,

יש עושר של רוך בעיסוי האירוטי כששני אנשים משתמשים בו כמשחק מקדים חושני במיוחד כאשר זוג מאוהב באמת, חוויה חושנית שכזו עשויה להיות מרגשת ומספקת ככל שהיא. רק דמיין לעצמך אצבעות חושניות עדינות מלטפות כל סנטימטר בגופך כולל צווארך, גב, חזה, רגליים וחלקי גוף אינטימיים יותר, מה שהופך אותך לרגיש מאוד לכל מגע מתמשך ועדין בזמן שאתה סופג את התחושות הנעימות האלה ומתכונן ללטף, ללטף ולדמם. תן הנאה שמימית בתמורה עד ששניכם מרגישים כמו בשמיים השביעית.

לפעמים זה טוב להיות לא רק מקלט פאסיבי (אם כי נרגש מאוד ונעים מאוד) אלא גם לקבל מענה מהמעסה שלך, מה שמוביל לאינטראקציה מאוד חושנית ואולי אפילו נלהבת. זה מביא את העיסוי האירוטי לרמה החדשה לגמרי. במקרה זה לא רק הנותן והמקבל מעורבים בפעולת העיסוי החושני, אלא מורה מאוד מגיב ותלמיד להוט מאוד, מוכן להיות מרוצה ולרצות בתמורה.

לא משנה מה זה גורם לך לרצות לנסות את העיסוי הארוטי, זו תהיה חוויה טעימה לאורך כל הדרך. כאן תבין את היופי בסגידה לגוף כזה, תלמד להעריך את הצדדים המיניים והאסתטיים שלו ולראות את התגובה הגופנית לקנטה חושנית זו כמשהו טבעי ובלתי מביך. מלבד ההמולה של המאה העמוסה שלנו העיסוי האירוטי עשוי להיות פשוט מכשיר  לרווחתך שעוזר לך לשחרר את המתח ולהירגע סוף סוף. אז למה לא לקחת הפסקה ולתת למישהו לפנק, לקלקל ולענג אותך עד שתרגיש בענן תשע? חפשו עכשיו באתר

 

מאמרים קשורים

עיסויים מומלצים

עיסוי ארוטי עיסוי אירוטי עיסוי דיסקרטי

מסאז' מפנק מפרטית באשקלון

(0 חוות דעת)
150-250₪
עיסוי טנטרי עיסוי טנטרה

עיסוי מפנק ומשחרר בבת ים

(0 חוות דעת)
150-250₪
עיסוי מקצועי עיסוי פרטי עיסוי אירוטי מסאז אירוטי

עיסוי מפנק בחיפה קריות

(0 חוות דעת)
150-250₪
עיסוי טנטרי עיסוי אירוטי עיסוי משחרר עיסוי מפנק

בת 25 רוסיה מעסה לברלית

(0 חוות דעת)
150-250₪